Over Ons

ECMsolutions is sinds 1990 specialist in het stroomlijnen van papieren-en digitale bedrijfsinformatie en ondersteunen we organisaties met het effectief en procesmatig inzetten van onze oplossingen. In de beginjaren waren we pioniers op het gebied van fax automatisering, met de inzet van RightFax. In de loop der jaren is onze expertise verder uitgebouwd met Cloud, Secure e-mail, Digitaal archief / DMS en Dashboards / BI oplossingen. Anno 2017 ondersteunen we binnen de Benelux en daarbuiten meer dan 700 organisaties in het gebruik en beheer van onze oplossingen.

 

ECMsolutions is distributeur van:

  • OpenText voor RightFax en Alchemy (Fax, Digitaal archief / DMS)
  • Computhink voor Contentverse (Digitaal archief /DMS & Workflow)
  • RPost voor RMail (Secure e-mail / Aangetekend e-mailen)
  • Intuitive Business Intelligence voor IBI Dashboards / BI (Datavisualisatie)
Jack

Jack Warnars
Managing Director

Jack.Warnars@ecmsolutions.nl
Tel. 088 004 99 10

Dave

Dave Verkade
Product & Technology Director

Dave.Verkade@ecmsolutions.nl
Tel. 088 004 99 13 / Mob. 06 42 70 77 85

Rens

Rens Kapaan
Sales Consultant

Rens.Kapaan@ecmsolutions.nl
Tel. 088 004 99 12 / Mob. 06 22 73 03 93

Marlou

Marlou Timmermans
Financial Administrator

Rudy

Rudy Hermus
Product Specialist

Rudy.Hermus@ecmsolutions.nl
Tel. 088 004 99 00

Susanne

Susanne Pijpers
Processing & Contract Manager

Susanne.Pijpers@ecmsolutions.nl
Tel. 088 004 99 00

Guy

Guy Marijnissen
Implementation Consultant

Guy.Marijnissen@ecmsolutions.nl
Tel. 088 004 99 00

Over Ons ECMsolutions

|
|

|
|

Over Ons ECMsolutions

|
|

|
|